O nás


Základom našej agentúry je dlhoročné priateľstvo a bohaté skúsenosti v dvoch odlišných oblastiach.

Ich spojením do jednej myšlienky sme však vytvorili ideálny balík pre sektor hotelierstva, cestovného ruchu a nákupných centier. Vytvárame živé a zážitkové programy, ktoré si ľudia pamätajú a odnášajú si jedinečné zážitky a emócie.

NE

na je srdcom a mozgom širokého tímu mladých a talentovaných ľudí, ktorí spoločne vnášajú do každého jedného podujatia skvelú náladu a pozitívnu energiu. Zároveň svojimi skúsenosťami a zanietením podajú zakaždým profesionálny výkon a splnia aj najnáročnejšie požiadavky. Dlhoročná prax v oblasti cestovného ruchu, animácií , moderácií a podujatí im poskytuje istotu a cenné know-how, aby pre vás pripravili zakaždým jedinečný a atraktívny program.

JA

nka je elegantná a trendová stránka našej agentúry. Jej neoceniteľné skúsenosti, talent a prehľad v oblasti krásy, módy a zdravého životného štýlu oživia každý jeden program. Doplní o atraktívne a aktuálne témy. Dokonale zaujme predovšetkým nežné pohlavie a jej výtvory naopak ocenia muži. Ako certifikovaná make-up artistka a talentovaná stylistka s cennými radami v oblasti zdravej výživy a prírodnej starostlivosti o pleť a telo je často hlavnou hviezdou našich podujatí.

Čo funguje a láka ročne tisícky ľudí v zahraničí a na Slovensku sa vytráca, sa snažíme opäť oživiť a vrátiť späť do ponuky služieb v oblasti zábavy a propagácie. Poskytnúť kvalitné služby pre rodiny, rodinné a veľké penzióny, hotely , spoločnosti či nákupné centrá. Priniesť na vaše dôležité okamihy radosť, zábavu a zaujímavý program. Stačí len vysloviť predstavu a o zvyšok sa postaráme. To je naša predstava, ako vás urobiť šťastnými a spokojnými.


Riadime sa heslom:

Neber energiu, tvor ju!
Čo dáš, to sa ti vráti!
Dávať je viac ako brať!