Eventy


Vaše oslavy, večierky, workhopy alebo kultúrne podujatia vám pomôžeme zorganizovať na najvyššej úrovni.

Zabezpečíme kompletný doplnkový servis a personál. Naplánujeme a zrealizujeme celý sprievodný program. Postaráme sa o hladký a plynulý priebeh. Pomôžeme vám vytvoriť jedinečnú a nezabudnuteľnú atmosféru, na ktorú vaši hostia dlho nezabudnú.

Akcia na utuženie pracovného tímu hotela alebo firmy, zábava, súťaže, odreagovanie z pracovnej reality, večerná akcia, ktorá pokračuje večernou zábavou.

Team building

Vianočné firemné večierky. Letné firemné akcie a oslavy. Vymyslíme pre vás vždy originálny a zábavný program. Od zabezpečenia miesta, cateringu až po odvoz či ceny do tomboly.

Firemné akcie

Nezabudnuteľný a nabitý program v najdôležitejší deň vášho podniku. Na vašu otváraciu akciu zabezpečíme technické zabezpečenie, personál, catering a originálny program.

Opening party

Halloweenský večer, Valentín, Plesová sezóna, Vianoce, Silvester, Narodeniny, Karneval. Pripravíme pre vás event, na aký si len zmyslite.

Tématicke akcie

Ochutnávky a kulinárske podujatia. Galavečere, výstavy, prezentácie, kultúrne podujatia. Nič z toho nás nezaskočí. Radi prijmeme akúkoľvek vašu výzvu.

Špeciálne podujatia

Organizovanie workshopov je pre nás hračka. Pripravíme pre vás workshop, ktorý bude mať všetko, čo budete potrebovať. Priestor, personál, občerstvenie aj technické zabezpečenie.

Workshopy

Doplníme váš program skvelými animáciami pre vás, aj pre vaše deti. Zabavíme vašich hostí. Vyplníme prázdne miesta v programe a vytvoríme skvelú atmosféru.

Animácie

Pre vašu či rodinnú oslavu zorganizujeme nezabudnuteľný a jedinečný program. Oslávte výročia, jubilea či jedinečné príležitosti naplno. U vás doma alebo vonku v príjemnom prostredí.

Oslavy

Zabezpečíme a zorganizujeme zábavný a plynulý priebeh akýchkoľvek športových podujatí. Zaistíme bezpečný priebeh a vytvoríme jedinečnú atmosféru.

Športové podujatia