Animácie


Prepracované animačné programy si získajú srdcia tých najmenších a ocenia ich tí najvyťaženejší.

Skvelý doplnkový program vám pomôže zvýšiť kvalitu vašich služieb a jedinečnou formou sa odlíšiť od konkurencie. Animácie spestria vašu prevádzku, pomôžu vytvoriť skvelú atmosféru počas akýchkoľvek príležitostí a zvýšia pravdepodobnosť, že si potenciálni klienti, respektíve hostia vyberú práve vás.

Klasické animácie pre deti každého veku, vopred stanovený animačný program pod vedením animátorov, plný kreatívnych, športových a zábavných aktivít a súťaží, facepainting, minidiscotéka s odovzdávaním cien.

Detské animácie

Klasické animácie pre deti každého veku, maskot pre veľkých aj malých, vopred stanovený animačný program pod vedením animátorov, plný kreatívnych, športových a zábavných aktivít a súťaží, facepainting, mini diskotéka s maskotom a odovzdávaním cien.

Detské animácie s maskotom

Animácie zväčša väčšieho charakteru ako deň detí, veľký počet detí na hoteli, animácie v bare alebo reštaurácii hotela na podporu konzumácie rodičov pre tržbu hotela, výročie hotela, vyžiadané hotelom... Moderovanie súťaží a mini diskotéky, facepainting, maskot a odovzdávanie cien.

Detské animácie s moderovaním

Starostlivosť o dieťa/detí, kedy si rodičia môžu oddýchnuť alebo zájsť do wellnessu, na masáž alebo večeru, program pre deti a doba stráženia podľa požiadaviek rodičov.

Babysitting

Narodeninová, meninová alebo oslava úspechu spojená s výzdobou, zábavou, súťažami a mini diskotékou, ďalej po dohode s rodičmi, vieme usporiadať aj birthday party pre dospelých.

Birthday party

Animácie pre dospelých hostí, prípadne konferencie, v bare alebo reštaurácii hotela na podporu konzumácie hostí a tržby hotela, večerné animácie, relax po celom dni, súťaže pre dospelých spojené s moderovaním a podľa nálady aj s tancovaním

Animácie pre dospelých

Vopred stanovený animačný program plný činností a zábavy pre detí a dospelých, kreatívne a zábavné činnosti, rekreačné a športové činnosti (detský kútik, facepainting, maskot, minidiscotéka, súťaže, ceny, aquagym, súťaže pre dospelých, večerný program...), všetko pod vedením animátorov.

Celodenný animačný program

Vodná gymnastika v bazéne, spojená s cvičením a zábavou na odreagovanie.

Aqua Gym

Pripravíme animačný program pre deti počas svadobnej oslavy.

Detské animácie na svadbách

Relax jóga na celé telo alebo jóga pre deti.

Jóga

Tanečná zumba, skvelá na dobrú náladu, plná zábavy a odreagovania.

Zumba

Futbalové zápasy